Programy ERP 0212080547110 Architektura aplikacji

Wyróżniamu Pięć Zasadniczych Komponentów Tworzących Systemy z Baza Danych, są

enova
enovaenova

Systemy ERP Technologie informatyczne 0212080547110


Architektura aplikacji
TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE aplikacja bazodanowa etykiety enova.

Architektura aplikacji
TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE Wszyscy klienci sieci Web komunikują się z aplikacjami ASP.NET za pośrednictwem Internetowych usług informacyjnych (IIS). Usługi IIS odszyfrowują i opcjonalnie uwierzytelniają żądanie. Jeśli dla opcji Zezwalaj na połączenia anonimowe jest ustawiona wartość true, uwierzytelnianie nie jest dokonywane. Ponadto usługi IIS.

Architektura aplikacji
TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE Wszyscy klienci sieci Web komunikują się z aplikacjami ASP.NET za pośrednictwem Internetowych usług informacyjnych (IIS). Usługi IIS odszyfrowują i opcjonalnie uwierzytelniają żądanie. Jeśli dla opcji.

Architektura aplikacji
TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE Wszyscy klienci sieci Web komunikują się z aplikacjami ASP.NET za pośrednictwem Internetowych usług informacyjnych (IIS). Usługi IIS odszyfrowują i opcjonalnie uwierzytelniają żądanie. Jeśli dla opcji Zezwalaj na połączenia anonimowe jest ustawiona wartość true, uwierzytelnianie nie.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/architektura-aplikacji
Wszyscy Klienci Sieci web Komunikują się z Aplikacjami Asp.net za Pośrednictwem Internetowych Usług Informacyjnych (iis). Usługi iis Odszyfrowują i Opcjonalnie Uwierzytelniają Żądanie. Jeśli dla Opcji Zezwalaj na Połączenia Anonimowe Jest Ustawiona Wartość True, Uwierzytelnianie nie Jest Dokonywane. Ponadto Usługi iis Wyszukują Żądany Zasób (taki jak Aplikacja Asp.net) i w Przypadku, gdy Klient ma Odpowiednie Uprawnienia, Zwracają ten Zasób. oprócz Wbudowanych Funkcji Programu Asp.net, Aplikacje Asp.net Mogą Również Wykorzystywać Funkcje Zabezpieczeń Niskiego Poziomu Dostępne w Systemie .net Framework. br>konfiguracja Środowiska Asp.net Dotyczy Tylko Jego Zasobów (czyli Zasobów Obsługiwanych Przez Plik Aspnet_isapi.dll). infrastruktura Aplikacji www Obejmuje Stanowy, Interaktywny Interfejs Użytkownika; Nawigacje Między Stronami; Bezpieczeństwo; Obsługę Wielu Języków i Obsługę Różnych Typów Urządzeń Końcowych.br>

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-08-19 10:27:56