Programy ERP 0620212141787 Moduł internetowy

Internetowy Moduł Systemu erp Hermessql Firmy Humansoft Pozwala na Zdalną

internet
internetinternet

www
wwwwww

Systemy ERP HermesSQL ERP 0620212141787


HermesSQL - www
HERMESSQL ERP internet www.

Moduł internetowy
HERMESSQL ERP Praca w systemie ERP HermesSQL zwykle ogranicza się do instalacji oprogramowania na stacjach roboczych ewentualnie na serwezre terminali. Standardowy interfejs użytkownika aplikacji Windows posiada jednak pewne ograniczenia w prezentacji danych oraz ich analizowaniu i prezentowania użytkownikowi końcowych wyników. Rozwiązując powyższe ograniczenia.

HermesSQL - www
HERMESSQL ERP Praca w systemie ERP HermesSQL zwykle ogranicza się do instalacji oprogramowania na stacjach roboczych ewentualnie na serwezre terminali. Standardowy interfejs użytkownika aplikacji Windows posiada jednak.

Moduł internetowy
HERMESSQL ERP Praca w systemie ERP HermesSQL zwykle ogranicza się do instalacji oprogramowania na stacjach roboczych ewentualnie na serwezre terminali. Standardowy interfejs użytkownika aplikacji Windows posiada jednak pewne ograniczenia w prezentacji danych oraz ich analizowaniu i prezentowania.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/modul-internetowy
Praca w Systemie erp Hermessql Zwykle Ogranicza się do Instalacji Oprogramowania na Stacjach Roboczych Ewentualnie na Serwezre Terminali. Standardowy Interfejs Użytkownika Aplikacji Windows Posiada Jednak Pewne Ograniczenia w Prezentacji Danych Oraz ich Analizowaniu i Prezentowania Użytkownikowi Końcowych Wyników. rozwiązując Powyższe Ograniczenia Firma Softwarestudio Przygotowała Moduł Internetowy w Technologii Asp.net Działający Online na Bazie sql Bazy Hermessql (lub Corax). Program Został Przygotowany w Sposób Maksymalnie Przypominający Układ i Zasadę Działania Aplikacji Windows, Wprowadzajać Jednak Wiele Elastycznych Możliwości w Prezentowaniu Danych. najważniejsze Cechy Rozwiązania: praca Przez Przeglądarkę Internetowądostęp do Rzeczywistych Danych na Bieżąco z Bazy Hermessql nie Wymaga Żadnego Przegrywania Danychmożliwość Korzystania z Raportów sql Reporting Services (raporty Pryuzgotowane za Pomocą Report Builder Opublikowane na Serwerze Raportów sql Można Wywoływać z Poziomu Aplikacji Przeglądarkowej - Internetowej)przeglądanie Rejestrów Wstępnie Filtrowanych wg Zdefiniowanych Typów Rejestrów w Systemie Hermessql - Odczytywanie Konfiguracji Bezpośrednio z Systemu i Dynamicznie Budowanie Menu Wyborudomyślne Grupowanie Danych wg Miesięcy i Wyświtlanie Wraz z Podsumowaniem Danego Okresu - Sumy Pośrednie. Możliwość Zmiany Sposobu Grupowania Danych wg Dowolnej Kolumny Występującej w Tabelimożliwość Zastosowania Grupowania Danych Wielostopniowoelastyczne Narzędzia Filtrowania Danych Wraz z Funkcją Inteli Sense Podpowiadającą Sugerowane Warunki Filtrwoaniadowolne Sortowania Danych wg Każdej Kolumny w Tabelieksportowanie Danych do Różnych Formatów w tym do Excela (xls)kopiowania Danych z Komórki, Wiersza lub Tabeli do Schowka i Możliwość Wklejania Danych do Innych Programów np. do Excela. zobacz Demo: Hermessql.net przeczytaj Pdf: Opis Hermessql Moduł Internetowy

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-10-16 10:27:56

internetowy
internetowyinternetowy