Programy ERP 0816100038473 Raportowanie systemu WMS

Program Magazynowy Qguar Firmy Quantum Działający na Bazie Danych Oracle

software
softwaresoftware

Systemy ERP Raporty online 0816100038473


Raportowanie system magazynowy
RAPORTY ONLINE qguar quantum software.

Raportowanie systemu WMS
RAPORTY ONLINE Oprogramowanie magazynowe QGUAR (producent Quantum Software S.A.) może być zintegrowane z platformą raportującą SQL Reporting Services. Wdrożenie rozwiązania może odbywac się na jdenj z dwóch metod: praca OnLine - odczyt danych bezpośrednio z bazy Orace dzieki podłączeniu serwera SQL do bazy.

Raportowanie system magazynowy
RAPORTY ONLINE Oprogramowanie magazynowe QGUAR (producent Quantum Software S.A.) może być zintegrowane z platformą raportującą SQL Reporting Services. Wdrożenie rozwiązania może odbywac się na jdenj z dwóch.

Raportowanie systemu WMS
RAPORTY ONLINE Oprogramowanie magazynowe QGUAR (producent Quantum Software S.A.) może być zintegrowane z platformą raportującą SQL Reporting Services. Wdrożenie rozwiązania może odbywac się na jdenj z dwóch metod: praca OnLine - odczyt danych bezpośrednio z bazy Orace dzieki.

http://program.wms.net.pl/
Oprogramowanie Magazynowe Qguar (producent Quantum Software S.a.) Może być Zintegrowane z Platformą Raportującą sql Reporting Services. Wdrożenie Rozwiązania Może Odbywac się na Jdenj z Dwóch Metod: praca Online - Odczyt Danych Bezpośrednio z Bazy Orace Dzieki Podłączeniu Serwera sql do Bazy Oracleprace Offline - Okresowa Replikacja Danych z Bazy Serwera Qguar do Bazy Serwera Raportów Sql rozwiązanie Online Pozwala na Analizowanie Danyhch na Bieżąco, Jednak Konsekwencją Jest Mniejsza Wydajność Oraz Możliwość Dodatkowego Obciążenia Serwera Bazodanowego Systemu Qguar. w Efekcie Zmniejsza się Komfrot Pracy Użytkowników Systemu Magazynowego. rozwiązanie Offline Pozwala na Wydajne Analizowanie Danych, Które Zostały Przegrane do Serwera Raportów Sql, Wadą Jest Możliwość Analziowania Danych Histroycznych, np. do Poprzedniego Dnia, bez Danych Bieżących.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-01-30 10:27:56

Raportowanie
raportowanie

systemu
systemusystemu