Programy ERP 0913092753607 Firma informatyczna

Siłą Firmy Informatycznej Softwarestudio są Ludzie – to Dzięki nim

Firma
firmafirma

Poznań
poznańpoznań

usługi
usługiusługi

informatyczne
informatyczne

Systemy ERP Wdrożenia 0913092753607


Firma informatyczna
WDROŻENIA Firma informatyczna Poznań usługi informatyczne.

Firma informatyczna
WDROŻENIA Branża, w której działa firma informatyczna jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Od 2006 roku rozwijamy.

Firma informatyczna
WDROŻENIA Branża, w której działa firma informatyczna jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to.

Firma informatyczna
WDROŻENIA Branża, w której działa firma informatyczna jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/firma-informatyczna
Branża, w Której Działa Firma Informatyczna Jest i Będzie Zawsze Wymagająca – w Działaniu i w Myśleniu. Siłą Firmy Informatycznej Softwarestudio są Ludzie – to Dzięki nim Firma Utrzymuje się na Rynku i Zdobywa Nowe Obszary. od 2006 Roku Rozwijamy Technologie Tworzenia Aplikacji Biznesowych, Które Opieramy o Rozwiązania Microsoft Visualstudio 2005, Asp.net + Ajax i Język c# Oraz Java, Baza ms Sql2005 Server. w Roku 2008 Rozpoczęliśmy Wdrożenia w Technologii Visual Studio 2008 + ms sql 2008 Server od Lutego 2010 Rozpoczęliśmy Przenoszenie Aplikacji do Nowego Środowiska Pracy Microsoft Visual Studio 2010 w Marcu 2010 Roku Certyfikowany Został Przez Microsoft System Studio Magazyn Wms.net w Zakresie Zgodności z Windows 7. w Kwietniu 2010 Roku Otrzymaliśmy Status Partner Certyfikowany Microsoft. asp.net to Jedna z Najpopularniejszych Obecnie Technologii Tworzenia Dynamicznych Witryn www i Aplikacji Internetowych Przez Firmy Informatyczne Zajmujące się Programowaniem, Dlatego od Kilku lat Korzystamy z tej Technologii i Oferujemy Naszym Klientom Rozwiązania Informatyczne Oparte o Rozwiązania Microsoft. Zajmujemy się Dostarczaniem Rozwiązań Informatycznych dla Firm, Tworzeniem Oprogramowania Oraz Świadczeniem Usług w Zakresie Szkoleń i Wdrożeń Systemów Klasy Erp, Mrpii, Crm, cms i Wms.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-05-20 02:02:04

Firma
firmafirma