Programy ERP 1024072424550 Microsoft Strategy Partner Conference

Enova365 na Microsoft Strategy Partner Conference 2012. Soneta, Jako Złoty

enova
enovaenova

microsoft
microsoft

Systemy ERP enova ERP 1024072424550


Microsoft Strategy Partner Conference
ENOVA ERP enova microsoft.

Microsoft Strategy Partner Conference
ENOVA ERP Podczas Microsoft Strategy Partner Conference prestiżowego sympozjum, zaprezentowany został szereg premier produktowych gotowych do współpracy z Microsoft, a największy producent oprogramowania na świecie, przybliżył swoim partnerom plany biznesowe, które zamierza realizować z ich udziałem. „Nie oczekujmy innych rezultatów, działając tak.

Microsoft Strategy Partner Conference
ENOVA ERP Podczas Microsoft Strategy Partner Conference prestiżowego sympozjum, zaprezentowany został szereg premier produktowych gotowych do współpracy z Microsoft, a największy producent oprogramowania na świecie, przybliżył swoim.

Microsoft Strategy Partner Conference
ENOVA ERP Podczas Microsoft Strategy Partner Conference prestiżowego sympozjum, zaprezentowany został szereg premier produktowych gotowych do współpracy z Microsoft, a największy producent oprogramowania na świecie, przybliżył swoim partnerom plany biznesowe, które zamierza realizować z ich udziałem. „Nie.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/enova-erp-erp-microsoft-strategy-partner-conference
Podczas Microsoft Strategy Partner Conference Prestiżowego Sympozjum, Zaprezentowany Został Szereg Premier Produktowych Gotowych do Współpracy z Microsoft, a Największy Producent Oprogramowania na Świecie, Przybliżył Swoim Partnerom Plany Biznesowe, Które Zamierza Realizować z ich Udziałem. „nie Oczekujmy Innych Rezultatów, Działając tak Samo” usłyszało Ponad 300 Partnerów Microsoftu, Podczas Otwarcia Konferencji Microsoft Partner Strategy Conference 2012, Która Odbyła się 17-18 Października w Serocku, Koło Warszawy. Autorem Cytatu Jest Albert Einstein, Którego Dariusz Piotrkowski P.o. Dyrektor Generalnego Polskiego Oddziału Producenta, Przywołał Jako Postać, Która ma Inspirować Resellerów i Integratorów, do Zmiany Modelu Działania. Piotrkowski Przekonywał, że w Dzisiejszych Czasach Użytkownicy Potrzebują nie Tyle Dostawców Technologii, co Doradców Biznesowych, Którzy Poprowadzą Swoich Klientów w Kierunku Rozwiązań Cloud Computing, Pokazując im Bardzo Konkretne Korzyści Biznesowe. „soneta Budując Swoją Przewagę Konkurencyjną w Oparciu o Innowacyjność Tworzonych Produktów, w tym Rozwiązania Chmurowe, Doskonale Wpisuje się w ten Trend” - Mówi Jadwiga Wojtas Dyrektor ds. Strategii Soneta, Która Podczas Konferencji Zaprezentowała Najnowsze Rozwiązanie Firmy - Enova365 tj. Zintegrowany System Klasy Erp/crm Dostarczany Klientowi w Modelu Subskrypcyjnym na Platformie Microsoft Azure. Wojtas Wyjaśniła co Było Przyczyną Wykorzystania Platformy Windows Azure Oraz co Zmieniło Oparcie Systemu erp o tą Platformę, w Kontekście Możliwości Aplikacji i Dotarcia do Nowych Grup Klientów. Dzieląc się Swoim Doświadczeniem Związanym z Wprowadzeniem Innowacyjnego Rozwiązania, Tłumaczyła, Jaką Rolę Pełnią w tym Aplikacje Klienckie Oparte o Windows 8 i Windows Phone8. „dzięki Takiemu Rozwiązaniu Możemy Dostarczyć Naszej Sieci Partnerów Elastyczne Narzędzie do Zaistnienia na Rynku i Pozyskania Firm, Które Dopiero Rozpoczynają Swoją Działalność i Ważne są dla Nich Niskie Koszty Wejścia, jak Również Firm Opierających Swój Biznes o Mobilność. Ciekawym Jest że Enova365 i Enova Standard Mogą Tworzyć Rozwiązanie Hybrydowe w Chmurze Publicznej i Prywatnej” – Wyjaśniła Wojtas.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-07-04 10:27:56

Microsoft
microsoft