Programy ERP 1024095125547 enova365

Soneta, Jako Złoty Partner Microsoft, Wzięła Udział w Corocznej Konferencji

SQL
sqlsql

program
programprogram

Systemy ERP Oprogramowanie SQL 1024095125547


enova365
OPROGRAMOWANIE SQL SQL aplikacja program soneta.

enova365
OPROGRAMOWANIE SQL enova365 to innowacyjny sposób korzystania z oprogramowania ERP w formie usługi, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Rozwiązanie jest dostępne przez sieć Internet również z urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów. enova365 zajęła w 2012 roku drugie miejsce w największym konkursie w Polsce na.

enova365
OPROGRAMOWANIE SQL enova365 to innowacyjny sposób korzystania z oprogramowania ERP w formie usługi, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Rozwiązanie jest dostępne przez sieć Internet również z urządzeń mobilnych:.

enova365
OPROGRAMOWANIE SQL enova365 to innowacyjny sposób korzystania z oprogramowania ERP w formie usługi, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Rozwiązanie jest dostępne przez sieć Internet również z urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów. enova365 zajęła w 2012 roku drugie miejsce w.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/oprogramowanie-sql-enova365
Enova365 to Innowacyjny Sposób Korzystania z Oprogramowania erp w Formie Usługi, za Pośrednictwem Przeglądarki Internetowej. Rozwiązanie Jest Dostępne Przez Sieć Internet Również z Urządzeń Mobilnych: Tabletów, Smartfonów. Enova365 Zajęła w 2012 Roku Drugie Miejsce w Największym Konkursie w Polsce na Aplikację Zbudowaną w Oparciu o Platformę Cloud Computing – Windows Azure, Organizowanym Przez Microsoft. ; „soneta Budując Swoją Przewagę Konkurencyjną w Oparciu o Innowacyjność Tworzonych Produktów, w tym Rozwiązania Chmurowe, Doskonale Wpisuje się w ten Trend” – Mówi Jadwiga Wojtas Dyrektor ds. Strategii Soneta, Która Podczas Konferencji Zaprezentowała Najnowsze Rozwiązanie Firmy – Enova365 tj. Zintegrowany System Klasy Erp/crm Dostarczany Klientowi w Modelu Subskrypcyjnym na Platformie Microsoft Azure. Wojtas Wyjaśniłaco Było Przyczyną Wykorzystania Platformy Windows Azure Oraz co Zmieniło Oparcie Systemu erp o tą Platformę, w Kontekście Możliwości Aplikacji i Dotarcia do Nowych Grup Klientów. Dzieląc się Swoim Doświadczeniem Związanym z Wprowadzeniem Innowacyjnego Rozwiązania, Tłumaczyła, Jaką Rolę Pełnią w tym Aplikacje Klienckie Oparte o Windows 8 i Windows Phone8. ; „dzięki Takiemu Rozwiązaniu Możemy Dostarczyć Naszej Sieci Partnerów Elastyczne Narzędzie do Zaistnienia na Rynku i Pozyskania Firm, Które Dopiero Rozpoczynają Swoją Działalność i Ważne są dla Nich Niskie Koszty Wejścia, jak Również Firm Opierających Swój Biznes o Mobilność. Ciekawym Jest że Enova365 i Enova Standard Mogą Tworzyć Rozwiązanie Hybrydowe w Chmurze Publicznej i Prywatnej” – Wyjaśniła Wojtas.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2017-07-08 10:27:56