Programy ERP 8305161301871 Firma Symantec prezentuje

Firma Symantec Ponownie Prezentuje Markę Brightmail

Systemy ERP Wydarzenia 8305161301871


Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA symantec antywirus.

Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z serii 8300) zawiera nową technologię kontrolującą reputację nadawcy, która umożliwia firmom kompleksową ochronę nieustrukturyzowanych danych, takich jak poczta e-mail, wiadomości z komunikatorów internetowych i pliki, oraz nowe funkcje zarządzania zmniejszające zagrożenia i nakład.

Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z serii 8300) zawiera nową technologię kontrolującą reputację nadawcy, która umożliwia firmom kompleksową ochronę nieustrukturyzowanych danych, takich jak poczta.

Firma Symantec prezentuje
WYDARZENIA Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z serii 8300) zawiera nową technologię kontrolującą reputację nadawcy, która umożliwia firmom kompleksową ochronę nieustrukturyzowanych danych, takich jak poczta e-mail, wiadomości z komunikatorów internetowych i pliki, oraz nowe funkcje.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/firma-symantec-prezentuje
Gateway 8.0 (dawniej Symantec Mail Security z Serii 8300) Zawiera Nową Technologię Kontrolującą Reputację Nadawcy, Która Umożliwia Firmom Kompleksową Ochronę Nieustrukturyzowanych Danych, Takich jak Poczta E-mail, Wiadomości z Komunikatorów Internetowych i Pliki, Oraz Nowe Funkcje Zarządzania Zmniejszające Zagrożenia i Nakład Prac Administracyjnych. wyniki Ankiety Przeprowadzonej Przez Firmę Symantec Wykazały, że w Większości Firm Liczba Wiadomości E-mail Rośnie co Roku o Ponad 30 Procent. z Badań Wynika Także, że Między 2001 a 2008 Rokiem Procentowy Udział Spamu w Poczcie E-mail Wzrósł z 8 do 80 Procent, a w Wielu Firmach Wynosi Nawet 95 Procent. „jako że Liczba Niepożądanych Wiadomości Rośnie w Zastraszającym Tempie, a Jednocześnie Stają się one Coraz Bardziej Złożone, Administratorzy Poczty E-mail Potrzebują Zabezpieczenia Obrzeży Sieci, Które Rozpozna Wiarygodne Wiadomości i Zablokuje Spam” — Powiedział Francis Desouza, Starszy Wiceprezes ds. Zarządzania Ryzykiem dot

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-01-21 10:27:56

Firma
firmafirma