Programy ERP 8305164034824 Dni Firefoksa 2 policzone

B>firefox/b> 2.0.0.19 Będzie Ostatnią Wersją Popularnej Przeglądarki. z Końcem Roku

internet
internetinternet

Systemy ERP Wydarzenia 8305164034824


Dni Firefoksa 2 policzone
WYDARZENIA firefox internet.

Dni Firefoksa 2 policzone
WYDARZENIA Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, z końcem roku Mozilla przestanie wydawać kolejne aktualizacje swojej popularnej przeglądarki b>FireFox/b> w wersji 2.0. Fundacja planuje, że pojawią się jeszcze tylko dwie poprawki, ostatnia oznaczona numerem 2.0.0.19. Byłoby to zgodne z polityką organizacji,.

Dni Firefoksa 2 policzone
WYDARZENIA Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, z końcem roku Mozilla przestanie wydawać kolejne aktualizacje swojej popularnej przeglądarki b>FireFox/b> w wersji 2.0. Fundacja planuje, że pojawią.

Dni Firefoksa 2 policzone
WYDARZENIA Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, z końcem roku Mozilla przestanie wydawać kolejne aktualizacje swojej popularnej przeglądarki b>FireFox/b> w wersji 2.0. Fundacja planuje, że pojawią się jeszcze tylko dwie poprawki, ostatnia oznaczona numerem 2.0.0.19. Byłoby.

https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/dni-firefoksa-2-policzone
Jeśli Wszystko Pójdzie Zgodnie z Planem, z Końcem Roku Mozilla Przestanie Wydawać Kolejne Aktualizacje Swojej Popularnej Przeglądarki B>firefox/b> w Wersji 2.0. Fundacja Planuje, że Pojawią się Jeszcze Tylko Dwie Poprawki, Ostatnia Oznaczona Numerem 2.0.0.19. Byłoby to Zgodne z Polityką Organizacji, Zgodnie z Którą Starsza Wersja Programu Przestaje być Aktualizowana Sześć Miesięcy po Tym, jak Pojawi się jej Zupełnie Nowa Wersja. wersja 3.0 Przeglądarki Mozilli Ukazała się w Połowie Czerwca Br., Bijąc Przy tym Rekord Guinessa w Liczbie Pobrań Programu Komputerowego w Ciągu 24 Godzin. Najnowszego Firefoksa Pobrano w Ciągu Doby 8 002 530 Razy. Obecnie Dostępna Jest Wersja 3.0.3. mike Beltzner, Dyrektor Projektu Firefoksa, Poinformował, że Trwają już Konsultacje w Sprawie Wyznaczenia Ostatecznej Daty Wydania Ostatniej Poprawki do Firefoksa 2.0. Dodał Jednocześnie, że Zaprzestanie jej Aktualizowania nie Powinno Stanowić Większego Problemu dla Użytkowników, Gdyż Większość z Nich Zainstalowa

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-01-29 10:27:56