Programy ERP 9353111936099 SmallBussinesStudio Asp.net

sbs .net Inetrnetowa Aplikacja Wspólpracująca z Systemami Humansoft

ERP
erperp

humansoft
humansofthumansoft

corax
coraxcorax

hermes
hermeshermes

Systemy ERP Programy ERP 9353111936099


SmallBussinesStudio Asp.net
PROGRAMY ERP SBS ERP humansoft corax hermes.

SmallBussinesStudio Asp.net
PROGRAMY ERP SBS .net internetowa aplikacja wspólpracująca z systemami HumanSoft. SBS.net to nowoczesny system stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, firmy usługowej. Podstawowe możliwości: pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych; prowadzenie kartoteki.

SmallBussinesStudio Asp.net
PROGRAMY ERP SBS .net internetowa aplikacja wspólpracująca z systemami HumanSoft. SBS.net to nowoczesny system stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego,.

SmallBussinesStudio Asp.net
PROGRAMY ERP SBS .net internetowa aplikacja wspólpracująca z systemami HumanSoft. SBS.net to nowoczesny system stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, firmy usługowej. Podstawowe możliwości: pełna obsługa wszystkich typów dokumentów.

http://erp.softwarestudio.com.pl/program/smallbussinesstudio-asp-net/erp/9353111936099
sbs .net Internetowa Aplikacja Wspólpracująca z Systemami Humansoft. sbs.net to Nowoczesny System Stworzony z Myślą o Firmach, Które Poszukują Sprawnego Narzędzia Wspomagającego Całościową Obsługę Działu Handlowego, Sklepu, Firmy Usługowej. Podstawowe Możliwości: pełna Obsługa Wszystkich Typów Dokumentów Handlowych i Magazynowych; Prowadzenie Kartoteki Kontrahentów; Prowadzenie Kartoteki Towarów, Usług; Pełny Rozdział Dokumentów Magazynowych i Handlowych, Pojedyncze lub Zbiorcze Generowanie Faktur do Dokumentów wz Itp.; Automatyczne Generowanie Dokumentu wz do Faktury; Obsługa Płatności Kartą Kredytową Oraz Sprzedaży Kredytowanej; Obsługa Zamówień z Rezerwacją Towarów Oraz Zaliczek i Przedpłat; Rozbudowana Obsługa Rachunków Bankowych (złotówkowych lub Walutowych) z Operacjami Wpłaty, Wypłaty i Transferu (plus Opłaty Prowizyjne, Wyciągi Itp.); Pełna Obsługa Rozrachunków (należności i Zobowiązań) w tym Rozrachunków Wielowalutowych; Wiele Różnorodnych Zestawień, Raportów i Analiz, Możliwość Tworzenia Własnych Raportów - Patrz Report Builder; Integracja z Komputerową Księgą Przychodów i Rozchodów

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-05-08 02:02:04

Asp
asp

net
netnet