Programy ERP 9355085809873 Opis funkcjonalny

Opis Funkcjonalny Programu Corax erp

program
programprogram

corax
coraxcorax

ERP
erperp

SQL
sqlsql

Systemy ERP Corax ERP 9355085809873


Opis funkcjonalny
CORAX ERP program corax ERP SQL.

Opis funkcjonalny
CORAX ERP Humansoft Corax to nowoczesne rozwiązanie informatyczne do zarządzania biznesem stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Jest to program naszego partnera firmy Humansoft, która od 1991 roku zajmuje się tworzeniem przyjaznych systemów wspomagających przedsiębiorstwa w zarządzaniu - ułatwiając im.

Opis funkcjonalny
CORAX ERP Humansoft Corax to nowoczesne rozwiązanie informatyczne do zarządzania biznesem stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Jest to program naszego partnera firmy Humansoft, która.

Opis funkcjonalny
CORAX ERP Humansoft Corax to nowoczesne rozwiązanie informatyczne do zarządzania biznesem stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Jest to program naszego partnera firmy Humansoft, która od 1991 roku zajmuje się tworzeniem przyjaznych systemów wspomagających przedsiębiorstwa.

http://erp.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=opis-funkcjonalny&erp=9355085809873
Humansoft Corax to Nowoczesne Rozwiązanie Informatyczne do Zarządzania Biznesem Stworzone z Myślą o Małych i Średnich Przedsiębiorstwach. Jest to Program Naszego Partnera Firmy Humansoft, Która od 1991 Roku Zajmuje się Tworzeniem Przyjaznych Systemów Wspomagających Przedsiębiorstwa w Zarządzaniu - Ułatwiając im Budowanie Silnej Przewagi Rynkowej. specjalizacja Poszczególnych Modułów Programu Sprawia, że Jest on Rozwiązaniem dla Przedsiębiorstwo Różnym Charakterze Działalności: Handlowym, Produkcyjnym, Usługowym. decydując się na Oprogramowanie Humansoft Corax Otrzymają Państwo Narzędzia, Które Pozwolą Podnieść Efektywność Państwa Firmy we Wszystkich Strategicznych Obszarach Zarządzania. Począwszy od Zarządzania Gospodarką Magazynową, Zamówieniami Własnymi i Obcymi, Zarządzania Produkcją, Sprzedażą i Finansami aż po Zarządzanie Relacjami z Klientami. humansoft Corax to Także Wydajność, Stabilność, Efektywna Praca w Sieci Oraz Prędkość Przetwarzania Dużych Zbiorów Danych. te Ważne Cechy Systemu Osiągnięte Zostały Dzięki Nowoczesnej Technologii Klient-serwer Opartej na Serwerze baz Danych ms sql Server. Gwarantuje ona Bezpieczeństwo Danych.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-05-14 10:27:56

Opis
opisopis

funkcjonalny
funkcjonalnyfunkcjonalny