Programy ERP 9355141820920 Serwis i usługi

Zlecenia Serwisowe Umożliwiają Obsługę Serwisu Gwarancyjnego i Pogwarancyjnego.

Corax
coraxcorax

ERP
erperp

obsługa
obsługa

program
programprogram

SQL
sqlsql

Systemy ERP Corax ERP 9355141820920


Serwis i usługi
CORAX ERP Corax ERP Zlecenia serwisowe obsługa serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego program SQL.

Serwis i usługi
CORAX ERP Zlecenia serwisowe umożliwiają obsługę serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Program pozwala zarejestrować wszystkie niezbędne informacje na temat przyjętego do naprawy urządzenia wraz ze szczegółowym opisem jego wad i objawów uszkodzenia. Pozwala przypisać pracownika odpowiedzialnego za wykonanie zlecenia, wydrukować rewers dla klienta.

Serwis i usługi
CORAX ERP Zlecenia serwisowe umożliwiają obsługę serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Program pozwala zarejestrować wszystkie niezbędne informacje na temat przyjętego do naprawy urządzenia wraz ze szczegółowym opisem jego.

Serwis i usługi
CORAX ERP Zlecenia serwisowe umożliwiają obsługę serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Program pozwala zarejestrować wszystkie niezbędne informacje na temat przyjętego do naprawy urządzenia wraz ze szczegółowym opisem jego wad i objawów uszkodzenia. Pozwala przypisać pracownika odpowiedzialnego za wykonanie.

http://erp.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=serwis-i-uslugi&erp=9355141820920
Zlecenia Serwisowe Umożliwiają Obsługę Serwisu Gwarancyjnego i Pogwarancyjnego. Program Pozwala Zarejestrować Wszystkie Niezbędne Informacje na Temat Przyjętego do Naprawy Urządzenia Wraz ze Szczegółowym Opisem Jego wad i Objawów Uszkodzenia. Pozwala Przypisać Pracownika Odpowiedzialnego za Wykonanie Zlecenia, Wydrukować Rewers dla Klienta Oraz Sporządzić Notatkę z Naprawy Wraz z Określeniem Reakcji Serwisu w Formie Notatki (np. Naprawa, Wymiana Części Itp.). system Obsługuje Numery Seryjne Zapewniając Szybkie Odnalezienie w Bazie Urządzenia Zgłaszanego do Naprawy. Podczas Rejestracji Zlecenia Oraz w Późniejszej Fazie Jego Realizacji, Program Pozwala Sprawdzić Historię Napraw Urządzenia Oraz Umożliwia Wgląd do Dokumentów Powiązanych z Podanym Numerem Seryjnym. funkcjonalność Modułu Pozwala z Poziomu Zlecenia Serwisowego na Wydanie z Magazynu Dokumentem rw Potrzebnych do Naprawy Materiałów, Rejestrację Kosztów Robocizny i Usług a Także Wyfakturowanie Zlecenie. w Wyniku Realizacji Zlecenia Serwisowego Program Automatycznie Tworzy Podsumowanie Zlecenia, Przedstawiając Rachunek Kosztów i Przychodów Oraz Informacje Związane z Osiągniętym Zyskiem.

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-05-17 10:27:56

usługi
usługiusługi