Programy ERP 9360093645614 Księga handlowa

w Module Księga Handlowa Odbywa się Księgowanie Zdarzeń Gospodarczych Zarejestrowanych

Corax
coraxcorax

SQL
sqlsql

system
systemsystem

ERP
erperp

program
programprogram

Systemy ERP Corax ERP 9360093645614


Księga handlowa
CORAX ERP Corax SQL system ERP księgowość program finansowo księgowy.

Księga handlowa
CORAX ERP W module Księga Handlowa odbywa się księgowanie zdarzeń gospodarczych zarejestrowanych przy pomocy dokumentów w modułach Sprzedaż, Zakupy, Gospodarka magazynowa, Kasa/Bank, Rozrachunki, Środki Trwałe oraz Kadry i Płace. System daje się tak skonfigurować, aby księgowania tych dokumentów przebiegały w pełni automatycznie..

Księga handlowa
CORAX ERP W module Księga Handlowa odbywa się księgowanie zdarzeń gospodarczych zarejestrowanych przy pomocy dokumentów w modułach Sprzedaż, Zakupy, Gospodarka magazynowa, Kasa/Bank, Rozrachunki, Środki Trwałe oraz Kadry.

Księga handlowa
CORAX ERP W module Księga Handlowa odbywa się księgowanie zdarzeń gospodarczych zarejestrowanych przy pomocy dokumentów w modułach Sprzedaż, Zakupy, Gospodarka magazynowa, Kasa/Bank, Rozrachunki, Środki Trwałe oraz Kadry i Płace. System daje się tak skonfigurować, aby księgowania tych.

http://erp.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=ksiega-handlowa&erp=9360093645614
w Module Księga Handlowa Odbywa się Księgowanie Zdarzeń Gospodarczych Zarejestrowanych Przy Pomocy Dokumentów w Modułach Sprzedaż, Zakupy, Gospodarka Magazynowa, Kasa/bank, Rozrachunki, Środki Trwałe Oraz Kadry i Płace. System Daje się tak Skonfigurować, aby Księgowania Tych Dokumentów Przebiegały w Pełni Automatycznie. Księgowanie Automatyczne Usprawnia Pracę, a Jednocześnie Eliminuje Większość Typowych Błędów Popełnianych w Tradycyjnej Technice Księgowania. do Modułu kh Można Również Zaimportować Dokumenty Wystawiane w Oddziałach Firmy. proces Obróbki Dokumentów w Systemie Księgowym Corax erp Można Podzielić na Następujące Etapy. tworzenie lub Rejestrowanie Dokumentów Źródłowych. Realizowany Jest Głównie w Innych Modułach Systemu Związanych z Dokumentami Sprzedaży, Zakupów, Kosztów;przenoszenie Dokumentów do Księgi Handlowej. Realizowany Jest on w Opcji Funkcje Administracyjne, Przeniesione Dokumenty do Księgi nie Podlegają już Funkcji Modyfikacji - Blokada. Oznacza to, że Operator nie Zdoła już Poprawić Faktury, Która Trafiła do Księgi.dekretacja Dokumentów. Operacje Dekretacji Wykonuje się w Opcji Księga Handlowa -> Dekretacja Dokumentów. Wykonana Może być ona Automatycznie, Półautomatycznie lub Ręcznie.księgowanie Dokumentów. Operację Księgowanie Wykonujemy w Opcji Księga Handlowa -> Dekretacja Dokumentów. Jest to Czynność Nieodwracalna - Powoduje Zapis w Dziennikach na Trwałe. Operacja ta ma za Zadanie Nadać Dokumentowi Unikalny, Kolejny Numer w Dzienniku i Datę Zaksięgowania. Zaksięgowane Dokumenty Otrzymują Status k (zaksiegowany).

SoftwareStudio - usługi informatyczne
Poznań: 2016-06-24 10:27:56

Księga
księgaksięga

handlowa
handlowahandlowa