Internet Www

Internet Www

SoftwareStudio > HermesSQL ERP > HermesSQL - www

Internet Www


Internetowy moduł systemu ERP HermesSQL firmy Humansoft pozwala na zdalną pracę przez internet oraz wykorzystuje SQL reporting services

Moduł internetowy

Praca w systemie ERP HermesSQL zwykle ogranicza się do instalacji oprogramowania na stacjach roboczych ewentualnie na serwezre terminali. Standardowy interfejs użytkownika aplikacji Windows posiada jednak pewne ograniczenia w prezentacji danych oraz ich analizowaniu i prezentowania użytkownikowi końcowych wyników.

Rozwiązując powyższe ograniczenia firma SoftwareStudio przygotowała moduł internetowy w technologii ASP.net działający OnLine na bazie SQL bazy HermesSQL (lub Corax). Program został przygotowany w sposób maksymalnie przypominający układ i zasadę działania aplikacji windows, wprowadzajać jednak wiele elastycznych możliwości w prezentowaniu danych.

Najważniejsze cechy rozwiązania:

 • praca przez przeglądarkę internetową
 • dostęp do rzeczywistych danych na bieżąco z bazy HermesSQL nie wymaga żadnego przegrywania danych
 • możliwość korzystania z raportów SQL reporting services (Raporty pryuzgotowane za pomocą Report builder opublikowane na serwerze raportów SQL można wywoływać z poziomu aplikacji przeglądarkowej - internetowej)
 • Przeglądanie rejestrów wstępnie filtrowanych wg zdefiniowanych typów rejestrów ;w systemie HermesSQL - odczytywanie konfiguracji bezpośrednio z systemu i dynamicznie budowanie MENU wyboru
 • domyślne grupowanie danych wg miesięcy i wyświtlanie wraz z podsumowaniem danego okresu - SUMY POŚREDNIE.
 • Możliwość zmiany sposobu grupowania danych wg dowolnej kolumny występującej w tabeli
 • Możliwość zastosowania grupowania danych wielostopniowo
 • Elastyczne narzędzia filtrowania danych wraz z funkcją INTELI SENSE podpowiadającą sugerowane warunki filtrwoania
 • Dowolne sortowania danych wg każdej kolumny w tabeli
 • Eksportowanie danych do różnych formatów w tym do excela (XLS)
 • Kopiowania danych z komórki, wiersza lub tabeli do schowka i możliwość wklejania danych do innych programów np. do Excela.

;

;

Zobacz DEMO: HermesSQL.net

Przeczytaj ;PDF: Opis HermesSQL moduł internetowy

;

;

<

Reklamacja przez internet

Wypełnienie wniosku i jego autoryzacja za pomocą maila pozwala na uruhcomienie procedury RMA w ramach której zostaje skierowany na podany we wniosku adres kurier w celu odebrania reklamowanego towaru. Reklamacja ma nadawany unikalny numwer referencyjny RMA który należy umieścić na paczkce oraz reklamowanym towarze w celu łatwej i szybkiej identyfikacji reklamacji.


Moduł www

Klienci magazynów mogą mieć szybki i łatwy podgląd w stany magazynowe, historię oraz zarejestrować zlecenia wysyłki (zamówienie) czy zgłosić awizację dostawy.


internetowy
internetowyinternetowy