Produkt Roku 2010

17 marca 2011 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali rozdania nagród „Produkt roku 2010”, zorganizowanym przez miesięcznik Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych oraz Control Engineering Polska, która odbyła się w Pałacu Staszica (Siedziba Polskiej Akademii Nauk) w Warszawie.

Organizatorem konkursu Produkt Roku 2010 było wydawnictwo TMI Polska – wydawca miesięczników Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych oraz Control Engineering Polska a także portalu MSI Polska. Celem corocznego konkursu jest promocja urządzeń i rozwiązań technicznych mających zastosowanie w przemyśle (a w szczególności w zakładach przemysłowych), służących do produkcji, jej organizacji oraz optymalizacji. Zgłoszone produkty oceniane były przez jurorów według następujących kryteriów: innowacyjność; przydatność w praktyce; łatwość w użyciu; potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z zastosowaniem produktu.

Nasz program dla narzędziowni TCS.net został doceniony przez szanowną kapitułę konkursu i w kategorii informatyka otrzymaliśmy 3 miejsce, co jest dla nas ogromną radością i dumą, że ktoś zauważył naszą pracę i wysiłek włożony w powstanie i rozwój tejże aplikacji. My ze swojej strony możemy obiecać Państwu, że mimo otrzymanego wyróżnienia, nie spoczniemy na laurach i będziemy dążyć do udoskonalania naszych produktów, tak by jak najbardziej usprawniały Państwa pracę, spełniały oczekiwania i przynosiły wymierne korzyści. Za docenienie naszych starań szanownemu jury bardzo dziękujemy!

Produkt Roku 2010
Produkt Roku 2010
Program magazynowy palety

Klienci narzędziowni

Działanie programu opiera się na kartotekach pracowników wykorzystując funkcjonalność kadrowo-płacową. Na ich podstawie powiązać można poszczególnych pracowników z zasobami narzędzi. Oznacza to przeniesienie do systemu informatycznego rozwiązania (opartego o tzw. marki) wykorzystywanego w tradycyjnych magazynach. Dzięki temu oprogramowanie zapewnia natychmiastowy dostęp do pełnej wiedzy o sytuacji panującej na magazynie narzędzi.

Klienci narzędziowni
Klienci narzędziowni
Magazynowe systemy informatyczne

Technologia .NET

Platforma Microsoft.Net oferuje prefabrykowaną infrastrukturę do pokonywania typowych problemów związanych z oprogramowaniem internetowym: oferuje serwerom internetowym nowy sposób udostępniania funkcji dowolnym klientom o nazwie .Net Web Services, oferuje Windows Forms nowy sposób pisania bogatych aplikacji klienckich przy użyciu środowiska .Net Framework, oferuje nowe środowisko czasu wykonywania, zapewnia dostęp do baz danych. Środowisko .Net Framework jest systemem Operacyjnym Microsoft oferującym rozwiązania wielu problemów programistycznych, szczególnie dla aplikacji internetowych. Kluczem do tego jest Framework, czyli zarządzany kod, zawierający bogaty zbiór usług, wykraczający poza oferowane w standardowym Win32.

Technologia .NET
Technologia .NET
System do reklamacji

MAGAZYN Z NARZĘDZIAMI I BHP

Oprogramowanie, które używać będziesz w magazynie z narzędziami powinno być szybkie i niezawodne. Musi być oparte na stabilnych rozwiązaniach informatycznych. Tym wyróżnia się oprogramowanie SoftwareStudio, które pozwala na ekspresową edycję informacji, ale też szybkie przeglądanie danych i tworzenie raportów oraz zestawień.

MAGAZYN Z NARZĘDZIAMI I BHP
MAGAZYN Z NARZĘDZIAMI I BHP